سفارش تولید محتوای سایت با بهترین کیفیت

سفارش تولید محتوا سایت (محتوا سئو شده)

سفارش تولید محتوا سایت را با تیم کامی سئو تجربه کنید. سفارش محتوا را به تیم ما بسپارید و بهترین تجربه تولید محتوا را با ما تجربه کنید. محتوای سفارشی از کامی سئو کاملا یونیک و سئو شده در خدمت شما قرار خواهد گرفت. 

by kamel bahrami

سفارش تولید محتوا سایت باکامی سئو

سفارش تولید محتوا متنی امروزه به یکی از دغدغه های بزرگ وبمستران و صاحبان وب سایت تبدیل شده است. هم اکنون بسیاری از افراد به عنوان کارشناس تولید محتوا در زمینه دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوا فعالیت میکنند. شرکت های و برند های بزرگی هم به صورت تیمی نیز در این زمینه مشغول به فعالیت هستند.

تولید محتوای سایت بسیار حساس است و باید به صورت کارشناسانه آن را تولید کرد. بنابراین در سفارش تولید محتوا سایت باید دقت کرد که چه کسی آن را انجام میدهد و چگونه محتوایی تولید میکند.

شما میتوانید سفارش تولید محتوا را با تیم کامی سئو تجربه کنید. تیم ما متشکل از چند تا از بهترین فرینلسر های تولید محتوا است. شما میتوانید از طریق راه های ارتباطی پایین سفارشات خود را برای ما بفرستید تا در کمترین زمان به آن پاسخ دهیم.

کامی سئو یک تیم کم تعداد، اما کاملا حرفه ای در حوزه تولید و سئو محتوا است. ما همیشه کیفیت را به کمیت ترجیح میدهدیم، پس از کار ما قطع به یقین راضی خواهید بود. 

تعرفه های سفارش تولید محتوای سئو شده

تعرفه ها در تولید محتوا کاملا متفاوت است. هم اکنون خدمات زیادی از سایر شرکت های دیگر در این زمینه ارائه میشود. اما کیفیت کار از اهمیت ویژه ای برخوردار است. تعرفه های سفارش تولید محتوا متنی و محتوای وبسایت در کامی سئو به صورت زیر است.

قوانین و مقررات سفارش تولید محتوای سئو شده در کامی سئو

پس از ثبت سفارش منتظر تماس ما برای هماهنگی بیشتر در کمتر از یک ساعت باشید

روزانه هر نفر تا ٤٠٠٠ کلمه محدودیت سفارش تولید محتوا دارد

نصف وجه قبل از انجام سفارش و نصف آن بعد از انجام سفارش از کاربران گرفته میشود

پرداخت ها از طریق کارت به کارت و فقط به نام کامل بهرامی انجام میشود

در صورت عدم رضایت کاربران از محتوای تولید شده، قطعا وجه بازگشت داده میشود

هر سفارش تولید محتوا بسته به حجم آن سفارش، ٢٤ تا ٤٨ ساعت طول میکشد که آماده شود، پس لطفا صبور باشید

راه های ارتباطی جهت سفارش تولید محتوای متنی

مشتریان عزیز و گرانقدر از طریق راه های ارتباطی زیر میتوانند سفارش تولید محتوای خود را ثبت کنند تا در کمترین زمان ممکن به آن ها پاسخ داده شود. درخواست میتواند به صورت فایل یا نوشته باشد و از طریق تلگرام یا واتس آپ برای ما ارسال شود.

نمونه درخواست:

کلمه کلیدی : سئو داخلی

عبارات کلیدی مرتبط : سئو، سئو صفحه، فاکتورهای سئو داخلی و…

تعداد کلمات: ٢٠٠٠ کلمه

لحن: رسمی

تصاویر یونیک : بله

در صورت که درخواست ترجمه دارید، لینک را برای ما همراه با سفارش ارسال کنید. در صورت که کلمات کلیدی مرتبط را ندارید و یا کلمه کلیدی اصلی را ندارید، نگران نباشید ما این کار رابرای شما انجام میدیم.

در صورتی که شما در خواست محصول نویسی، اینفوگرافیک، رپورتاژ آگهی و… را دارید، جهت هماهنگی بیشتر در واتس آپ و تلگرام منتظر شما هستیم.

راه های ارتباطی جهت ثبت سفارش:

اهمیت تولید محتوا برای کسب و کارها

بازاریابی محتوایی در عصر دیجیتال مارکتینگ، از رایج ترین و محبوبترین شیوه های بازاریابی است. هر کسب و کاری برای معرفی محصولات و خدمات خودش به تولید محتوا نیاز دارد. تولید محتوا هم اکنون بر دو بستر مهم و محبوب دنیای دیجیتال رایج است.

  • شبکه های اجتماعی (اینستاگرام، تلگرام، تیک تاک و…)
  • وبسایت

تولید محتوا برای وبسایت از مهمترین کارهای و اساسی ترین سنگ بناهای بازاریابی از طریق موتورهای جستجو است. شما هم اکنون میتوانید با سفارش تولید محتوا سایت با تیم کامی سئو بهترین محتوای سئو شده را برای وبسایت خود سفارش دهید. ما برای شما بهترین مقاله سئو شده را تدوین و طراحی میکنیم. 

تولید و انتشار محتوای بهینه شده از نون شب برای هر وبسایتی واجب تر است. اما هر محتوایی ارزش آن را ندارد که در وبسیات قرار بگیرید. بلکه باید یک سری شاخص و فاکتورهای داشته باشد تا در وبسایت آن را منتشر کنیم. در سفارش تولید محتوا سایت به این نکته توجه داشته باشید. 

در سفارش تولید محتوا وبسایت به چه نکاتی توجه کنیم

اهمیت سفارش تولید محتوا

محتوای وبسایت خودش یک سری ویژگی های خاصی دارد که در رتبه بندی موتورهای جستجو ای  ویژگی های بسیار حائز اهمیت است. همانطور که ما در مقاله سئو محتوا به آن اشاره کرده ایم. اما در این جا نیز به مهمترین نکات محتوای متنی یا محتوای یک وبسایت اشره خواهیم کرد. از مهمترین این نکات:

  •  یک محتوای سئو شده و بهینه شده باشد
  • پرسونای مخاطب در آن رعایت شده باشد
  • کاربر پسند باشد
  • محتوای هدف مخاطب باشد
  • از مولتی میدیا در آن استفاده شده باشد
  • از لحاظ نگارشی قوی و حرفه ای باشد (نکات نگارشی در تولید محتوا)
  • کافی باشد ولی اضافی نباشد
در مقاله ١٦ نکته طلایی در تولید محتوای وب ما بهترین نکات در رابطه نا تولید محتوا برای وبسایت را بیان کرده ایم. با مطالعه این مقاله شما میتوانید بهترین محتوای وب را بشناسید و سفارش تولید محتوای خود را بر اساس آن انجام بدهید. 
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
Skype
WhatsApp
Email