معرفی سایت های کاهش حجم تصویر

سایت های کاهش حجم تصویر در سطح اینترنت فراوان هستند. این سایت ها به صورت آنلاین به فشرده سازی تصاویر میپردازند. به خاطر اینکه بهینه سازی تصاویر برای وب سایت ها و گرفتن وردی از گوگل فاکتور بسیار مهمی به حساب می آید، پس نیاز است تصاویر شما بهینه باشند. بخشی از سئو کردن عکس ها در سئوی محتوا به حجم و کیفیت مناسب آن بر میگردد. پس به این نکات دقت بفرمایید. یکی از فاکتورهای سئو بهینه سازی عکس از پس از آن غافل نباشیم.

در این پست آموزشی از کامی سئو قصد داریم شما را با بهترین سایت های فشرده سازی تصاویر آشنا کنیم. پس تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین سایت های کاهش حجم تصویر کدام ها هاستند؟

بهترین سایت های فشرده سازی تصویر

همانطور که گفتیم سایت های زیادی برای فشرده سازی تصاویر وجود دارند. بیشتر این سایت ها به صورت رایگان خدمات خود را ارائه میدهند. ما در این جا با چند تا از این سایت ها آشنا خواهیم شد و خدمات آن ها را معرفی خواهیم کرد. مهمترین این سایت ها عبارت اند از:

  • Imagecompressor
  • Compressnow
  • Imageresize
  • tinypng

خوب بریم سراغ معرفی این سایت های محبوب برای کاهش حجم تصاویر به صورت آنلاین. با من همراه باشید.

سایت imagecompressor برای فشرده سازی تصویر

compressjpeg از سایت های کاهش حجم تصاویر

این سایت یکی از محبوبترین سایت های برای کاهش حجم تصاویر است. شما در این سایت عکس خود را آپلود میکند و این سایت بدون کاهش کیفیت تصویر و در آن واحد فشره شده ای آن را برای شما آماده دانلود میکند.

همچنین یکی دیگر از امکانات این سایت کاهش حجم تصاویر، تبدیل فرمت های مختلف است. با این سایت میتوانید عکس خود را به فرمت های رایج و معمول دیگر تبدیدل کنید. پس اگر به فکر یک سایت کار راحت و کاربر پسند هستید، کار با این سایت تجربه خوبی به شما میدهد.

سایت compressnow برای کاهش حجم عکس

https://compressnow.com/

این سایت نیز سایت مناسبی برای کاهش حجم عکس ها است. سایتی کاربر پسند و بسیار کاربردی میباشد. همانند تصویر بالا شما فایلتان را آپلود میکنید و پس از زدن دگمه compress فایل شما فشرده و آماده دانلود خواهد بود. بدون هیچ دردسری شما فایل خود را بدون افت کیفیت دریافت میکنید.

یکی دیگر از امکانات این سایت، درصد فشرده سازی آن است. شما میتوانید این آپشنو بالا ببرید تا تصویر شما به کمترین حد ممکن برسد. اما ممکن است دچار افت کیفیت شوید. پس زیاد آن را بالا نبرید. اما به هر حال این سایت، یکی از بهترین سایت های کاهش حجم تصاویر است.

سایت imageresizer برای فشرده سازی عکس ها

 imageresizer از سایت های کاهش حجم عکس

این سایت هم یکی از خوب های فشرده سازی آنلاین عکس است. با این تفاوت که در این سایت میتوانید انواع کار ها را روی تصویی خود انجام دهید. از جمله طول و عرض آن را به دلخواه تغیر دهید. آن را ببرید یا چرخش دهید.

همچنین آپشن حجم دلخواه عکس را نیز دارد. شما میتوانید عکس خود را به دلخواه در اندازی کیلو بایت وارد کنید. رابط کاربری خیلی آسانی دارد و برای بهینه سازی تصاویر خیلی مناسب است. حتما از کار با این سایت خوشتان می آید. پس آن را امتحان کنید.

سایت tinypng از بهترین سایت های کاهش حجم تصویر

tinypng از سایت های کاهش حجم تصویر

 

این سایت یکی از قدیمی ترین و بهترین سایت های کاهش حجم تصاویر است. رابط کاربری آسانی دارد. بعضی از کار ها در این سایت به نسخه پولی نیاز دارد. اما برای کاهش حجم تا ده عکس در یک بسته نیز نسخه رایگان آن جواب میدهد. بنابر این کار شما را راه میاندازد.

یکی دیگر از امکانات این سایت، افزونه اکستنشن گوگل کروم آن است. شما میتوانید آن را دانلود کنید و در مرورگر خود آن را نصب کنید. همچنین این سایت قابلیت تبدیل فرمت های معمول عکس را به فرمت مخصوص وب یعنی WEBP را دارد. یکی از اشتباهات رایج در تولید محتوا میتواند بهینه نکردن عکس ها باشد. پس باید قبل از اینکه آن ها را در سایت بزاریم آن ها را بهینه کنیم.

امیدوارم مقاله ما در رابطه با معرفی بهترین سایت های کاهش حجم تصاویر برای شما مفید واقع شده باشد.

 

سفارش تولید محتوای سئو شده از سایت کامی سئو

سفارش تولید محتوای سئو شده با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت

۲ دیدگاه دربارهٔ «معرفی سایت های کاهش حجم تصویر»

دیدگاه خود را بنویسید