کسب درآمد دلاری + شیوه های عملی کسب درآمد با دلار

همه ما باتوجه به شرایط اقتصادی کشور ایران به فکر کسب درآمد دلاری هستیم. این روزها از گوشه کناره های خیابون، اینترنت و همه جا زمزمه کسب درآمد از طریق دلار حتما به گوشتان خورده است. اما این چطور ممکن است؟ آیا شرایط تحریم ها مانعی برای درآمدزایی از طریق دلار نیست؟ این جا جایی است که ما به همه سوال های شما در رابطه با درآمد دلاری پاسخ خواهیم داد. پس تا آخر این مقاله با کامی سئو همراه باشید.

چگونگی درآمد دلاری داشته باشیم؟

ابتدا به فیلم اسلایدی زیر دقت کنید و مختصری از این راه ها را بشناسید، بعد در رابطه با تک تک آن ها به گفتگو خواهیم پرداخت.

شاید خیلی وقت ها که شرایط بحرانی كشور را مطالعه میکنید و آن را از رسانه ها پیگیری میکنید از خود میپرسید که چگونه درآمد دلاری کسب کنیم؟ در واقع راه های زیادی برای کسب درآمد با ارز خارجی وجود دارد که ما روحمان نیز از آن ها خبرندارد.

راه های کسب درآمد دلاری
ما در رابطه با کسب درآمد از طریق اینترنت صحبت میکنیم و کاری به کسب درآمد از طریق راه های دیگر نداریم. ما در این آموزش به ترفندهایی اشاره میکنیم که به صورت کاملا عملی برای داشتن درآمد دلاری موثر واقع شده اند. مهمترین راه های کسب درآمد با دلار از طریق اینترنت عبارت اند از :

 • مهمترین راه های کسب درآمد دلاری کسب مهارت و کار برای شرکت های خارجی به صورت فریلنسری
 • کسب درآ مد با وبسایت های مختلف
 •  کسب درآمد از طریق یوتیوب
 •  کسب درآمد دلاری با گوگل ادسنس

کسب مهارت و کار برای شرکت های خارجی

کسب مهارت و کار برای شرکت های خارجی برای درآمد دلاری

یکی از مهمترین راه های کسب درآمد با دلار این است که شما در یکی از حوزه های مهمی که با اینترنت قابلیت کار کردن را دارند، کسب درآمد خود را شروع کنید. شما میتوانید با گذارندن دوره های موجود در حوزه های مختلف به یک متخصص تبدیل شوید و با ساخت یک رزومه و نمونه کار عالی برای خود درآمد داشته باشید.
مهمترین حوزه های کسب وکار اینترنتی برای شروع کسب درآمد با دلار عبارت اند از :

 • راه های کسب درآمد دلاری از طریق فریلنسریحوزه های برنامه نویسی
 •  حوزه سئو و دیجیتال مارکتینگ
 • تولید محتوا
 •  حوزه گرافیک و تدوین
 •  اپراتور نرم افزار حرفه ای
 •  راه اندازی وبسایت
 •  شبکه های جتماعی و بلاگری
 •  و…

حوزه های بالا شمار کمی از راه های کسب درآمد دلاری از طریق اینترنت است که در ادامه با هرکدام از آن ها بیشتر آشنا میشویم.

کسب درآمد دلاری با برنامه نویسی

کسب درآمد دلاری با برنامه نویسی

شغل برنامه نویسی یک شغل بین المللی و محبوب میان فریلنسرها به حساب می آید. هم اکنون کل دنیا بر بستر برنامه نویسی میچرخد. از همین رو این شغل یک شغل پرتقاضا به حساب می آید و روند رو به رشی خواهد داشدت. شما میتوانید با کسب تخصص در یک یا چند زبان برنامه نویسی برای خود کسب درآمد داشته باشید.
مهمترین حوزه های برنامه نویسی برای کسب درآمد دلاری عبارت اند از :

 •  برنامه نویسی تحت وب
 •  برنامه ویسی شبکه
 •  برنامه نویسی اپلیکێشن
 •  برنامه نویسی سیستم عامل
 •  برنامه ونسیی هوش مصنوعی و یادگیری ماشین
 •  و….

درآمد دلاری با سئو و دیجیتال مارکتینگ

درآمد دلاری با سئو و دیجیتال مارکتینگ

امروزه تجارت الکترونیکی حرف اول را در زمینه اقتصاد میزند. دیجیتال مارکتینگ و سئو از ابزارهای مهم تجارت الکترونیکی هستند که کار با آن ها حد و مرزی نمیشناسد.
اگر شما فرد متخصصی در هرکدام از حوزه های سئو و دییجیتال مارکتینگ شوید و برای خودتان رزومه ای عالی و مناسب بسازید، بدون شک هیچ وقت بیکار نخواهید بود و میتوانید با گرفتن پروژه های خارجی برای خودتان درآمد کلانی کاسب کنید.
راحت ترین راه برای کسب درآمد از طریق سئو و دیجیتال مارکتینگ به روش دلاری این است که برای خود وبسایت بسازید و یا پروژه های مختلفی در زمینه سئو و دیجیتال مارکتینگ بگیرد و یک رزومه عالی برای خود بسازید. ]علاوه براین میتوانید با ثبت نام در سایت های فریلنسری خارجی برای خودان پروژه بگیرید و درآمد داشته باشید.

درآمد دلاری با تولید محتوا

درآمد دلاری با تولید محتوای سایت و شبکه های اجتماعی

اگر چه تولید محتوا نیز یکی از شاخه های دیجیتال مارکتینگ به حساب می آید، اما به دلیل اهمیت بالای آن، آن را به صورت مجزا باز خواهیم کرد. تولید محتوا ابزار اصلی دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی محتوایی است. روزانه میلیون ها گیگابایت محتوا در بستر وب و شبکه های اجتماعی منتشر خواهد شد.
تولید محتوا به یکی از شغل های پر درآمد و پرطرفدار اینترنتی تبدیل شده است. کسب درآمد دلاری با تولید محتوا یکی از بهترین راه های کسب درآمد است که خواهان زیادی هم دارد. تنها تخصخی که شما در این زمینه باید کسب کنید، آشنایی نسبی با زبان انگلیسی و ابزارهای مدیریت محتوا، شبکه های اجتماعی و… است. علاوه بارین شما باید تا حدودی هنر و ذوق نویسندگی نیز داشته باشید. بعد از این میتوانید برای خود نمونه کار بسازید و پروژه های مختلفی بگیرید.

گرافیک و تدوین برای کسب درآمد لاری

گرافیک و تدوین برای درآمد با دلار

گرافیک، تدوین فیلم، فتوشاپ و کلا کار با نرم افزارهای گرافیکی حد و مرزی نمیشناسد و میتواند به عنوان یک منبع کسب درآمد برای شما نقش مهمی در زندگی شما داشته باشد. برای اینکه بتوانید از این طریق آن کسب درآمد کنید، باز هم به کسب مهارت نیاز دارید.
شما میتوانید با گذارندن دوره های پیشرفته این حوزه ها به یک متخصص تبدیل شوید و از آن به عنوان منبع کسب درآمد استفاده کنید. برای این کار کافی است که یک رزومه بسازید و نمونه کارهای خود را رائه دهید.

اپراتور نرم افزار

اپراتور نرم افزار برای درآمد دلاری

یکی دیگر از راه های داشتن درآمد دلاری با داشتن تخصص این است که شما در واقع رو نرم افزارهای کاربردی تخصص کامل پیدا کنید و به صورت فریلنسری کار کنید.
برای این کار کافی است که شما با آزمایش و خطا نرم افزارهای متعددی را یاد بگیرید و یا با دیدن آموزش آن ها را بیاموزید و به یک متخصص در این نرم افزار ها تبدیل شوید. بعد از آن میتوانید با ثبت نام در وبسایت های فریلنسری خارجی و گرفتن پروژه به راحتی کسب درآمد کنید.

راه اندازی وبسایت

راه اندازی وبسایت برای کسب دلار

وبسایت ها یکی از مهترین ابزراهای دنیای دیجتال هستند که بر بستر وب کار میکنند. هم اکنون میلیون ها وبسایت فعال بر بستر وب فعالیت میکنند و منبع کسب درآمد بسیاری از افراد هستند. وبسایت ها اعم از :

 •  وبسیات فروشگاهی
 •  وبسایت خدماتی
 •  وبسایت تبلیغاتی
 •  و…

میتوانند ایده خوبی برای کسب درآمد دلاری باشند. اما بهترین راه برای کسب درآمد دلاری از طریق وبسایت این است که ما یک سایت پربازدید بسازیم و در آن شروع به فروش تبلیغات بنری، فروش بک لینک، رپورتاژ آگهی و… کنیم.
همچنین وبسایت خدماتی نیز میتواند گزینه خوبی برای کسب درآمد به صورت دلاری باشد. میتوانیم خدمات و تخصص خودمان را در دنیای وب تبلیغ کنیم و یا از طریق سئو مشتری جذب کنیم و به درآمد خوبی برسیم. وبسایت های فروشگاهی به دلیل اینکه ممکن است با مشکلات حمل و نقل روبه رو شوند زیاد توصیه نمیشود.

شبکه های اجتماعی و بلاگری

شبکه های اجتماعی و بلاگری برای کسب درآمد اینترنتی دلاری

یکی دیگر از راه های کسب درآمد دلاری، کسب درآمد از طریق بلاگری و شبکه های اجتماعی است. اگر شما یک شبکه اجتماعی پر مخاطب مانند اینستاگرام ، فیسبوک، تلگرام و… داشته باشید میتوانید به راحتی تبلیغ بفروشید و از آن کسب درآمد کنید.
برای این کار لازم است که شبکه اجتماعی شما به زبان غیر فارسی باشد تا مخاطبان از سراسر دنیا بتوانند در آن مشارکت داشته باشند. ایده های بسیار زیادی در حوزه طنز، تکنولوژی و… وجود دارد که برای کار بلاگری گزینه های خوبی به حساب می آیند.

کسب درآمد با وبسایت های مختلف

کسب درآمد با وبسایت های مختلف

یکی از شاخه های پرطرفدار کسب درآمد دلاری، درآمد با وبسایت های مختلفی است که به ازای کاری که از شما میخواهند، میتوانید از آن کسب درآمد داشته باشید. بسیاری از وبسایت ها به ازای کارهایی مانند :

 • کلیک کردن رو لینک ها
 •  بازی کردن آنلاین
 •  آهنگ گوش دادن
 •  فیلم دیدن
 •  و…

به شما پول میدهند که این کارها شرایط خاص خودش را دارد و باید با ترفند های آن آشنا باشید.

درآمد دلاری با یوتیوب

درآمد دلاری با استفاده از یوتیوب

یوتیوب پربیننده ترین شبکه اجتماعی است که همه ما کم و بیش با آن آشنا هستیم. اساس کار این پلتفرم فیلم است. بسیاری از افراد مخلف در سراسر دنیا به نام یوتیوبر در این شبکه اجتماعی فعالیت میکنند و از آن کسب درآمد میکنند. کسب درآمد دلاری از یوتیوب مانند سایر کسب درآمد های دلاری دیگر در ایران به دلیل تحریم ها با یک سری ـشکلات مواجه است.
یوتوب به ازای بازیدهای زیاد از فیلم ها به یوتیوبر ها مبلغی به صورت دلاری میدهد، اگر شما بتوانید تحریم ها را دور بزنید و فیلم های جالب ومختلفی بسازید، کسب درآمد از یوتیوب ایده خوبی برای شما به حساب می آید.

کسب درآمد دلاری از ادسنس

کسب درآمد دلاری با استفاده از از ادسنس

گوگل ادسنس یکی از بهترین راه های کسب درآمد دلاری از گوگل است. AdSense یک راه ساده و رایگان برای کسب درآمد با نمایش تبلیغات در کنار محتوای آنلاین شما است.  برنامه AdSense از این جهت متفاوت است که تبلیغات ارائه شده توسط Google Ads را به سایت شما ارائه می دهد. سپس Google برای تبلیغات نمایش داده شده در سایت شما بر اساس کلیک کاربران بر روی تبلیغات یا بر روی نمایش تبلیغات، بسته به نوع تبلیغ، به شما پول می دهد.
Google AdSense راهی برای ناشران فراهم می کند تا از محتوای آنلاین خود درآمد کسب کنند. AdSense با تطبیق تبلیغات با سایت شما بر اساس محتوا و بازدیدکنندگان کار می کند. تبلیغات توسط تبلیغ کنندگانی که می خواهند محصولات خود را تبلیغ کنند ایجاد و پرداخت می شود. از آنجایی که این تبلیغ‌کنندگان برای تبلیغات مختلف قیمت‌های متفاوتی می‌پردازند، میزان درآمد شما متفاوت خواهد بود.

مشاوره کسب درآمد دلاری

کسب درآمد دلاری خود به خود برای کشور ما دارای محدودیت های فراوانی است. از این رو لازم است قبل از اینکه اقدام به هرکاری کنید و یا قبل از اینکه با خواند یک مقاله در گوگل و یا دیدن یک فیلم در اینستاگرام و… کاری کنید، حتما مشاروه لازم است.
تیم کامی سئو متشکل از متخصصانی است که در زمینه کسب درآمد دلاری به شما مشاوره خواهند داد. برای این کار کافی است که از طریق چت واتش آپ با ما در ارتباط باشید تا ما بهترین راه های دورزدن گوگل را برای کسب درآمد دلاری با گوگل ادسنس را به شما معرفی کنیم. همچنین سایر روش های کسب درآمد دلاری را برای شما توضیح میدهیم.

نتیجه گیری

کسب درآمد دلاری با شرایط فعلی کشور میتواند یک گزینه ایده آل برای شما باشد. اگر شما به فکر کسب درامد خوب هستید، باید هزینه و زمان کافی را صرف این راه کنید. هیچ چیزی راحت به دست نمی آید. برای کسب درآمد به صورت دلاری و یا به هر طریق دیگری لازم است که شما در زمینه ای تخصص کسب کنید و یا با ترفند های خیلی خاصی برای کسب درآمد آشنا باشید.

سفارش محتوای متنی:

اگر برای بازاریابی محتوایی وبسایت و شبکه های اجتماعی خود نیاز به تولید محتوای سئو شده و اصولی دارید، هم اکنون میتوانید از طریق سایت کامی سئو بهترین محتوا را سفارش دهید. کافی است از طریق صفحه سفارش تولید محتوای متنی با ما در ارتباط باشید و بهترین محتوا را با متخصصین حوزه محتوا ما تجربه کنید.

منابع مورد استفاده :

https://www.forbes.com/sites/laurabegleybloom/2020/03/25/make-money-online-right-now/

https://www.javeriana.edu.co/xiesurveytest/makemoney.html

دیدگاه خود را بنویسید